2733
2734
عنوان

جواب دامادمونو دادم

607 بازدید | 25 پست

مامانم یکی دوبار به ابجیم و شوهرش گف بچه هارو نزنین بدون کتک ادبشون کنین ولی خود دامادمون با اون دستای سنگینش یجوری تو گوشی میزنه بچه هارو پرده گوششون پاره نمیشه خیلیه

مامانمم دلش برا بچه ها میسوخت میگف نزنین گناه دارن بچه ها خودشون ضعیف و لاغرن همشم کتک میخورن 

امروز دامادمون تو جمع برگشت گفت اره اگ بقیه بزارن و چشم غره نرن مامان بزرگ بابا بززگاشون بزارن من خوب بلدم بچه هامو چطور ادب کنم

دفه اول هیچی نگفتم

دفعه دوم ک تکرار کرد گفتم شما ک خونتون ی شهر دیگس سالی یبار میایین اینجا اگه از کتک بود همون شهر خودتون ادب میشدن گف ن همین یبارم تاثیر داره منم ب مامانم گفتم تو دیگه دخالت نکن ک یوقت نگن نمیزاریم تربیت کننشون

ینی اعصااابمو بهم ریخت چقد بیشعوره مگه با کتک تربیت میشه بچه اونم با اون دستای سنگینی ک دارن 

بنظرتون کار درستی کردم؟ من تاحالا اصلا بهش بی احترامی نکرده بودم امروز ب مامانم توهین کرد زورم اومد

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این جوابت بود؟😐😂

اره نمیخاستم خیلی تند حرف بزنم دعوا شه 

خودِ عزیزم؛امیدوارم اون اتفاقی که منتظرشی به زودی رقم بخوره، انقد غیرمنتظره که مجبور شی یجا بشینی تا از شُک‌اش درای، یه لبخند واقعی بزنی و بیای بگی بلاخره اتفاق افتاد🍊☺
2731

خوب کردی بگو هر وقت خاستی تربیت کنی گمشو برو خونت تربیت کن اعصاب ما رو هم بهم نریز 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

امضاتو خوندم دیگه پست نوشتنم نمیاد😂😂

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2740

بگو ننه بابات مث خر کتکت زدن تو اینجوری رم میکنی

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
این جوابت بود؟😐😂

چیکار کنه تف سر بالاست بعدا خواهرش میگه بخاطر حرف تو شوهرم باهام بد شده نمیشه دوماد شاخ گاوه از قدیم میگن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خوب کردی بگو هر وقت خاستی تربیت کنی گمشو برو خونت تربیت کن اعصاب ما رو هم بهم نریز 

اره بخدا همش با اون دستای سنگینش بچه های ضعیف و لاغرو میزتع اخه مگ ب کتکه؟؟؟ مگه ما با کتک بززگ شدیم؟؟ چه وحشییه بخدا

امضاتو خوندم دیگه پست نوشتنم نمیاد😂😂

ن راحت باش😂😂

بله عزیزم کار درستی کردی. کاش میشد اینجور آدما رو یبار کتک بزنی بفهمن چه حالی داره

ها بخدا:/ منکه اصلا تحملم نمیاد یچیزی سهوی محکم بهم میخوره اونم یواش کلی دردم میگیره طفلکی بچه ها

واو چه جوابی   فکر کردم قهوه ایش کردی گلم بع مامانت بگو دخالت نکنع

خب نمیخاستم تند حرف بزنم بحثی پیش بیاد فقط خاستم محترمانه بگم حواسش باشه ما نفهم نیستیم‌میفهمیم داری تیکه میندازی

اره بخدا همش با اون دستای سنگینش بچه های ضعیف و لاغرو میزتع اخه مگ ب کتکه؟؟؟ مگه ما با کتک بززگ شدیم ...

تقصیر خواهرتِ باید تو خونه جلوشو می‌گرفت همون دفه اول حتی اگه کتک می‌خورد نمیزاست شوهرش بچه رو بزنه مه عادت کنه